Aborcja mózgu

 

Już przetrawiłem 500+, bo fakt faktem są rodziny, którym ta suma pomaga. Chuj, że budżet się od tego rozjebie, ale kto skorzysta ten skorzysta. Jebać, stało się. Teraz żadna kolejna opcja polityczna tego nie zabierze, bo będzie to wyrok wyborczy. Ale żeby nęcić ludzi chęcią rodzenia dałnów dla kilku tysięcy? Czy dziecko z gwałtu też zasłuży sobie na dofinansowanie? Pani dostała becikowe? Nie moja droga, odebrała Gwałcikowe. No kurwa do tego to prowadzi. Wartość życia została tak przewartościowana i przefiltrowana przez cenniki episkopatu, że jestem w szoku jak wiele ludzi jedynie kiwa głowami i mówi: „Dobrze, dają! W końcu się nami interesują!” Brakuje mi słów.

Ale dobra. Nie ma się co denerwować, strzępić ryja, rwać piór. Mleko rozlane. Zaczynam wchodzić w fazę chorobliwej akceptacji i fanatycznego oczekiwania na kryzys. Niech rodzą kurwa dzieci bez połowy mózgu! Dajcie im ten hajs! Z moich podatków? DOBRZE. Zgadzam się, biorę to na siebie. Niech rodzą, niech pierdolą sobie życie, swoim rodzinom, dzieciom. Niech gniją. Niech cierpią w swoim piekiełku. Od dziś będę się karmił łzami takich ludzi. Nie dlatego, że spotkała ich okropna rzecz w postaci chorego dziecka. Nie. Tutaj należy tylko współczuć choć i tak nic to nie da. Karmię się cierpieniem ludzi, którzy zostali przekonani do urodzenia warzywa z pobudek czysto materialnych. Jakże krótkowzrocznym i miernym umysłowo trzeba być, by połknąć taki haczyk jak jednorazowa kwota.

Po co protesty, po co walka o prawa kobiet? Skoro władza jest głuchą? Maszerować, krzyczeć, walczyć o godność i wolność wyboru – wszystko po co? Jak sztab złożony w większości z facetów i przedstawicieli Kościoła decyduje za nas? Starałem się współczuć, zrozumieć, pojąć i postawić się w sytuacji ludzi, których spotyka ciężka sytuacja ale wiadomo, że bez własnego doświadczenia w tych sprawach można tylko gdybać. Ale już mi starczy. Jeżeli ktoś chce wychowywać do końca swoich dni sparaliżowane, powykręcane, bezmózgie warzywo, które cierpi i które przeżyje swoich rodziców, to proszę bardzo. Róbcie to. Jak mówiłem – gnijcie. Może Wasz własny ferment kiedyś Was wyzwoli.

Grzegorz Barański

07.11.2016 14:10

Komentarze

08.11.2016 21:18
Polać mu!
08.11.2016 19:57
Ja tez się zgadzam
Soczi1992, 08.11.2016 12:39
W 100% sie z toba Dakann zgadzam.

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź