Deportacja ateistów

 

Przecież nie ma dnia w tym popierdolonym kraju bez odjebania jakiejś srogiej inby xD Co tydzień odpierdala się taki światopoglądowy cyrk, że felietoniści muszą wlewać w siebie kawę zagryzając to toffifee. Tematów jest bez końca.

Ciekaw jestem tylko, gdzie by nas deportowano. Osobiście w Boga nie wierzę, ale mam wyjebane na wiarę innych, nie przekonuję, nie obnoszę się i nawet nie lubię o tym mówić. Moja sprawa. A tu się okazuje, że jednak nie moja bo państwo interesuje się tym, co mam w głowie. Orwellowskie spierdolenie zaczyna nabierać tempa. Muzułmanów i prawosławnych też czeka wywózka. Pani Poseł Pielucha (POWSTRZYMAM SIĘ KURWA I NIE ZEJDĘ DO POZIOMU KOMENTOWANIA NAZWISKA XDD) nie patrzy jednak z dalszej perspektywy. Plan deportacji jest zacny, przyznaję, ale krótkowzroczny. Trzeba konkretnego rozstrzygnięcia konfliktu. OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA KWESTII ATEISTYCZNEJ. Proponuję budować ośrodki, coś w rodzaju otwartych terenów, w których można by przetrzymywać ateistów i innych zboczeńców. Żeby pracowali dla państwa, ale nie mieli praw i możliwości rozprzestrzeniania się. Trzeba byłoby ich jakoś, no nie wiem, skoncentrować?
Tylko trzymanie takich ludzi i wyżywianie ich też jest stratą środków, nie tylko finansowych. To może jakoś tych ateistów, no wiecie.. pousuwać? Tak tylko rzucam pomysł.

Generalnie mamy dopiero rok rządów obecnej partii a już zaczyna być zabawnie. Nie mówię, że się boję czy mam ochotę uciekać z kraju, co to to nie. Ale jak tak dalej pójdzie, na serio zacznę się rozglądać nad zmianą miejsca zamieszkania. Po co się męczyć? Moją jedyną siłą jest oddanie głosu, co robię od momentu uzyskania praw wyborczych. I wciąż przegrywam. Taka demokracja, spoko. Ale może kraj po prostu nie jest dla mnie. Jakbyście żyli w wiosce gdzie wszyscy np. srają w swoich szałasach, nie myją rąk, biją dzieci i stawiają posągi jakiemuś rybakowi z przed 2000 lat to chyba jednak zastanowilibyście się czy aby nie zmienić plemienia. DŻAST SEJYN.

Grzegorz Barański

21.11.2016 09:32

Komentarze

ramzesmt, 22.11.2016 21:36
Ja pierdole...Po prostu brak słów na to spierdolenie umysłowe.No chyba, że to zasłona dymna przed czymś naprawdę dużym, jak to bywa w polityce.
22.11.2016 16:10
ej, załóżmy własne państwo,a Dakann na prezydenta
MonikaM, 22.11.2016 11:16
Kobieta nawet nie wie co to znaczy deportowac.. od tego zacznijmy..

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź