Złote lambo, morderczy kebab i sylwestrowy makijaż

 

W Ełku rozegrała się batalia między siłami policji a patriotami, którzy usiłowali zdewastować kebab, pod którym zginął ich kolega. Prawie 30 osób zatrzymanych, jedna usłyszała zarzuty. Największa mekka osiedlowych dresiarzy straciła ostatni bastion bezpieczeństwa. No żeby kurwa już nawet nie czuć się bezpiecznym w kebabie? Przecież tam zawsze trwa zawieszenie broni – nieważne czy jesteś pizdą, jak autor tego tekstu, dresiarzem kibolem czy narodowcem albo pseudo gangsterem. W kebabie panuje równość. Nieważne nawet co jesz i z jakim sosem. Pomyśleć, że to jedyne miejsce, w którym wybranie potrawy z sosem łagodnym nie oznacza automatycznie, że jesteś słaby, a że jedynie lubisz tak jeść. Przecież taki miejski kebab to miejsce dialogu dla takiego elementu. A teraz co? Można dostać kosę pod żebra wybierając kurwa mięso do kawałka zapiekanego chleba. Trochę chujowo. No ale koledzy dali radę, pomścili towarzysza. Wystarczyło wyjebać okna w knajpie, zniszczyć ściany, wykrzyczeć rasistowskie hasła i dać się aresztować. Dzięki temu, bohaterski zgon Sebixa został pomszczony. Nie żartuje się ze śmierci, no ale kurwa.

2017 zapowiada się równie chujowo jak rok poprzedni, ale niektórzy po prostu nie mogli się doczekać, by nie mieć spierdolonego roku już na starcie. Na ulicach Warszawy, naszej pięknej stolicy, ktoś wyjechał złotym lamborghini. Chciał przykurzyć na skrzyżowaniu, niestety wpierdolił się prosto pod nadjeżdżający pojazd. Auto skasowane, wygląda jakby było z papieru a przecież hajsu włożone w samą farbę więcej niż średnia krajowa Janusza. Kierowca był tak zszokowany wypadkiem, że nie chciał opuścić pojazdu. No bo jak kurwa zostawić złote lambo na środku ulicy? Chciałbym rozumieć jego uczucia, ale nie mam nawet prawa jazdy, nie mówić o posiadaniu takiego auta. Tylko na chuj komuś złote lambo ja się pytam? Czy tradycyjna czerń lub czerwień już nie są modne? :<
Żeby jednak było śmieszniej, właściciel auta jedynie wypożyczył pojazd. Konsultant firmy ubezpieczeniowej po otrzymaniu telefonu musiała ostro zafajdać gacie przed wejściem do gabinetu szefa i oznajmieniu, że na początku roku fiskalnego ktoś właśnie rozjebał złote lambo. Nie wszystko złoto co się świeci, heh heheehhe ... hehe.. ten tekst w tym kontekście nie miał sensu, ale jebać.

Pytanie na śniadanie od zawsze rozpierdalało niezwykle wyszukanymi tematami, ale ostatni popis wizażystki zaproszonej do studia przez naszą rządową rozgłośnię spierdolenia, zwieńczył dzieło zniszczenia wizerunku tej stacji. Nikt owej pani oczywiście nie kojarzy, ale na pewno na długo zapamiętamy jej wspaniałe dzieła, które nakreśliła na powiekach swoich podopiecznych. Nie wiem co lepsze – brokatowe rzęsy z dojebanym smokey eye razy 1000 czy interpretacja jednego z dzieł Picassa, gdzie ludzkie twarze zbudowane są z asymetrycznych trójkątów. Tak czy inaczej, efekt finalny na tyle rozpierdolił Internet, że jedna z naszych piosenkarek postanowiła dla beki wystąpić w takim makijażu podczas sylwestrowego koncertu. Szacun za odwagę. Ja maluję się tak tylko, gdy idę z żoną do łóżka.

Generalnie czuję, że zbliżający się rok będzie naprawdę wesoły. W polityce jest coraz ciekawiej, na świecie trwa ostra napinka społeczno-polityczna i rozpierducha wisi w powietrzu. Oczywiście rozwód Angeliny i Brada jest ważniejszy niż rozkurwianie ludzi na kawałki w Aleppo, ale do tego idzie się już przyzwyczaić.

Grzegorz Barański

3.01.17

Komentarze

Człowiek1989, 04.01.2017 18:01
Jak zawsze mega świetny tekst :)
04.01.2017 14:41
c.d. Po prostu Ci ludzie mają taki tok myślenia "obcy kulturowo zabili naszego, musimy wziąć odwet" i BARDZO KURWA DOBRZE. Porównaj to (o ile masz bo z tego co wiem jesteś przegrywem, pozdro :*) do kłótni rodzeństwa. Młodszemu bratu zawsze robi się pod górę ale jakby to zrobił ktoś obcy to miałby ciężki problem ze starszym bratem :)
Człowiek1989, 04.01.2017 18:03
Kto jest przegrywem Dakann nie ośmieszaj się żona , dziecko praca którą lubi wszystko super :) człowiek nie rób z siebie idioty . Dakann jest ikoną jeśli chodzi o blogerów itd :) mistrz nad mistrzami
04.01.2017 14:41
Hejtujesz sebixów, ale tu już nie o sebixa chodzi. W każdym kraju po podobnych wybrykach na tle rasowym/narodowościowym płoną prawie całe miasta, straty są liczone w milionach i tego już nikt nie widzi?We Francji jak "uchodźca" zrobi coś złego to malują kredkami, a u nas wywiozą jego wraz z trzema pokoleniami wstecz na taczce i bardzo dobrze. Dzięki temu jak idziesz z rodziną po ulicy to nie musisz obawiać się, że zaatakują Ci cudzoziemcy bo nawet jak to zrobią to te "sebixy" których obśmiewasz Ci pomogą, a nie będą się gapić jak Francuziki czy Niemiaszki.

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź