Influencerzy

Nasze kanały to programy rozrywkowe, kulturalne i edukacyjne, które każdego tygodnia docierają do milionów użytkowników.

Nasi influencerzy

MK_ArtistPortraits_PONKI

Ponki

Ponki to jeden z największych kanałów komediowych na polskim Youtubie; co miesiąc generuje on ponad 20 milionów wyświetleń. Głównym autorem i scenarzystą wszystkich odcinków jest Grzegorz “Dakann” Barański. Kanał realizował kampanie content marketingowe dla klientów takich jak ASUS, INTEL, Pepsi, czy McDonald’s.

Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_TD

Topowa Dycha

Topowa Dycha to wiodący kanał edukacyjny w Polsce. Co tydzień Artur Filipowicz dostarcza świeżej dawki faktów. Kanał współpracował do tej pory z klientami takimi jak Ubisoft, ASUS, Netflix, TESCO czy Intel.

Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_hasztagi-2

Hasztagi

Hasztagi to najbardziej zgrana ekipa na Youtubie. Wyzwania, testy i opinie to podstawowe formaty jakie znajdziecie na tym kanale.

Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv

mk_artistportraits_ka-2

Kult America

Kult America to kanał prowadzony przez Amerykanina, Ryana Socasha, który dzięki swojemu oryginalnemu spojrzeniu na naszą kulturę, pozwala ujrzeć polską codzienność z zupełnie innej perspektywy. Gośćmi programu byli m.in.: Naczelny Rabin Polski – Michael Schudrich, Senator Robert Dowhan i ambasador Australii, Paul Wojciechowski.

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

mk_artistportraits_mk-2

Mediakraft TV

Mediakraft TV to oficjalny kanał Mediakraft w Polsce, najbardziej znany z edukacyjnego formatu Eureka. Kanał współpracował z markami takimi jak Philips, ACER i TP-Link.

Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

placeholder

Odwaga

Całe życie byłem gruby. To fakt. Bycie grubaskiem Internetu było fajne przez te ostatnie lata. Ale czas coś zmienić. Robię to nie tylko dla siebie, ale także dla Was, by zachęcić Was do tego pierwszego kroku. Bez coachingu, bez lania wody i obiecywania zmiany którą miała by nastąpić od jedzenia sałaty. Ciężka praca, poświęcenie i efekty.

MK_ArtistPortraits_SoKasia

SoKasia

Piękne i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety, ale jak tego dokonać bez profesjonalnej i niedrogiej pomocy? Kasia pomoże Wam odnaleźć się w gąszczu rad i zaleceń dotyczących pielęgnacji włosów, i doboru fryzury.

Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_tts-2

Topowe Teorie Spiskowe

Topowe Teorie spiskowe to oficjalna lokalizacja programu All Time Conspiracies. Prowadzący, Artur Filipowicz, znany też z kanału Topowa Dycha analizuje najpopularniejsze teorie spiskowe. Kanał współpracował między innymi z klientami takimi jak Militaria.pl, Lenovo czy Onet.

Współpraca: jan.kmiecik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_tylkokino-2

Tylko Kino

Tylko Kino to największy kanał z recenzjami filmowymi na polskim Youtubie. Grzegorz “Dakann” Barański dostarcza recenzji zarówno najnowszych hitów, jak i kina niezależnego. Kanał był oficjalnym partnerem 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni i współpracował do tej pory z Filmoteką Narodową, AXN oraz Multikinem.

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

mk_artistportraits_ubu-2

UBU

UBU to kanał skierowany do najmłodszych widzów YouTube’a. Z pomocą małej Poli, przybyły z odległej planety kosmita – UBU poznaje Ziemię oraz jej mieszkańców. Pola uczy go liczyć, pisać, a nawet robić naleśniki!

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_Zajegranie2

Zajegranie

Zajegranie to nasz kanał poświęcony tematyce gier wideo. Na kanale znajdziecie recenzje gier, sprzętu, let’s playe oraz ciekawostki z branży gamingowej.

Współpraca: jan.kmiecik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_wacpany-2

Waćpany

Waćpany to kanał o charakterze rozrywkowym subskrybowany przez niemal 150 000 internautów. Jego twórcy – Przemek i Jeremiasz już od długiego czasu związani są z YouTubem, a poczucie humoru to coś, czego na pewno im nie brakuje!

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

Czarny-Humor

Czarny Humor

Na kanale Czarny Humor znajdziecie najbardziej odjechane pranki, wywiady i sondy uliczne. W tą przygodę zabierze was król SWAG-u czyli Vin. Uwaga – będzie śmiesznie!

mk_artistportraits_tylkohistoria-2

Tylko Historia

Tylko Historia to niecodzienne podejście do zagadnień historycznych dotyczących zarówno Polski jak i świata. Kanał powstał z połączenia programów “Tylko Historia” oraz “Hardkor History”.

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_LEJDIS

Lejdis

Tematyka kanału Lejdis skupia się między innymi wokół trendów modowych, makijażu czy pielęgnacji twarzy. Zarówno kreatorkami jak i głównymi odbiorcami treści są kobiety. Kanał współpracował z markami takimi jak Bielenda, Hebe czy Asus.

Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv