Gejowo mi

 

Nim zagłębimy się (w tej notce takie słówka będą miały szczególny wydźwięk) w temat pedałków, gejuszków, lesbijeczek i innych homo ziomków, przyjrzyjmy się historii tego zjawiska.
Najstarszymi znanymi ludzkości gejuszkami byli Chnumhotep i Nianchchnum. Uwiecznienie na egipskim grobowcu z ponad 2400 lat przed naszą erą. Z tego małego faktu wynika już jasno, że chęć ssania koledze członka nie jest wymysłem szatana XXI wieku i nie ma swych korzeni w demoralizacji, za które odpowiedzialne jest MTV. Choć nie oszukujmy się, trochę jest.

Jak świat stary i szeroki, kwaszenie ogóra czy wciskanie piguły były na porządku dziennym. Nikogo to nie raziło no bo i dlaczego, skoro robią to zwierzęta? Nie negujmy tego, że niekiedy dwa lwy lubią mocno się wyjebać. Nie mamy nic przeciwko temu, że robią to łabędzie, pingwiny, delfiny, szympansy, makaki, pawiany, alki czy choćby mewy. Wsadzenie koledze czegoś w dupę ma historię dłuższą i barwniejszą niż niejedno zjawisko na świecie. Na co dzień lubimy rozprawiać o tym. jak to Arystoteles powiedział to, Platon tamto, a jeszcze co innego Chujniusz Gracjusz. To zabawne, że tak wiele osób potrafi przekładać swoją homofobię czy nienawiść na filozofię ludzi, którzy zasadzili swego pionka w pupkę młodych chłopców i to nie jeden raz. Lubimy czytać książki dobrych autorów, lubimy ich mniej gdy okazuje się, że mieli kochanka. Piękna kobieta wydaje nam się ciekawa, ale gdy okazuje się, że jest lesbijką (taką prawdziwą, a nie taką z naszych porno fantazji, że dla nas robi wyjątek i zaprasza do trójkącika) to już jakoś tak nie bardzo, coś przeszkadza. Chore i chujowe, ale cóż. Taki świat.

Ale może właśnie nie taki? Tylko taki się zrobił? No bo jak to – coś co było normalne, powszechne, nagle ni stąd ni zowąd stało się "ohydną chorobą", "karą boską", "przykrą dewiacją", "ułomnością, którą należy leczyć". What the fuck happened?
Tutaj powinienem wylać swe żale na kościół, ponieważ jest on winien za 90% złych rzeczy jakie dzieją się na tym świecie i tak też jest w tym przypadku. Jednak jak mogę atakować organizację, która mimo zwalczania homoseksualizmu (a robi to, nie oszukujmy się), trzyma tak wielu z nich pod swoim dachem? Ale nie o hipokryzji Kościoła dziś rozprawka, także odpuszczę. Zresztą, co by nie mówić – tak jak ksiądz potrafi wyjebać, to nikt.

Era uważania bycia homo za chorobę i dewiację już minęła i choć słychać jej zamierzchłe echo, to żyjemy dziś na świecie, który w większości akceptuje liżące się kobiety (które kochają wszyscy panowie) i przytulających się panów (których nienawidzimy, bo to ohydne). Mimo, że kontakty homoseksualne są wciąż nielegalne (w 70 z 195 krajów na świecie), to ludzie Ci żyją, funkcjonują i egzystują na takiej samej zasadzie, jak inni. Co prawda czasami skazuje się ich na śmierć, jak to ma miejsce w Iranie, ale kogo tam obchodzi ten pustynny kraj, w którym hoduje się bomby atomowe zamiast ziemniaków.

No ale nie piszę tego wszystkiego żeby robić tu historyjkę walenia się w dupę, bo każdy ją dobrze zna (prawda?). Piszę, gdyż nie mogę nie wyrazić swojego zdania w całym tym krzyku medialnym, jaki dotyczy par tej samej płci, o zawieraniu związków małżeńskich, o adopcji dzieci itp. Wyobraźcie sobie sytuacje, że idziecie ulicą i ktoś Was zaczepia pytając się "jak często pan/pani uprawia sex i w jaki sposób?" Pierwszą odpowiedzią Polaka jest SPIERDALAJ, drugą natomiast CO CIĘ TO KURWA OBCHODZI? Tak więc czemu analogicznie nie możemy zastosować tej odpowiedzi do osób z mniejszości seksualnych? Co nas kurwa obchodzi, że ktoś robi to w taki, a nie inny sposób? Faceci lubią, jak kobieta robi loda? A teraz wyobraźcie sobie, że na całym świecie takie zachowanie jest uważane za zboczenie, wypaczenie i jesteście postrzegani jako potwory. Ponadto można Was skazać za coś takiego na śmierć. No niefajnie.

Nie rozumiem, jakim prawem ludzie zaglądają do sypialni i emocji obcych ludzi. Kto daje upoważnienie żeby osądzać ludzi po tym, w jaki sposób wykorzystują swoje narządy rozrodcze, skoro wszyscy robią tak naprawdę to samo tylko w różnych kombinacjach. To tak jakby bić po ryju ludzi, którzy jedzą czarne pieczywo, bo większość ludzi wpierdala białe.

To samo się tyczy małżeństw. Para lesbijek żyje razem 30 lat, ale po śmierci jednej, druga prawnie nie może nic odziedziczyć. Wasza babcia umiera i chce zostawić Wam wszystko, ale rząd mówi:

  • "Oh nie nie, bo to była pańska babcia, nie może pan"
  • "Ale ja kochałem swoją babcię!"
  • „Przykro nam, taka miłość według prawa się nie liczy".

No chuj w usta po prostu. Dosłownie, jeżeli ktoś lubi.

A adopcja to już w ogóle sprawa niesamowita. Te statystyki wyssane z dupy, że dziecko wychowane w parze gejowskiej będzie pedałem!!! Kurwa, od razu szatanem i antychrystem! Pijane matki i bijący dzieci ojcowie to norma. Dwóch normalnych ojców to już rzecz nie do przyjęcia. Skandal. Grzech. Krzywdzenie dziecka. Paranoja.

Mamy XXI wiek kurwa, a jest wciąż tak dużo ludzi, którzy widzą w tym wypaczenie, chorobę albo moją ulubioną "karę boską". I choć w ich rodzinie kiedyś na pewno był jakiś gej albo lesbijka, choć może urodzić im się takie dziecko to i tak fakt, że ktoś wpycha komuś innemu swojego kutasa w dupę, wpływa na ich moralność! Niesamowite! To tak jakbym Ja się wkurwiał i darł mordę w telewizji, że ktoś na moim osiedlu smaży jajecznicę z rana. Bo ja uważam, że to grzech i zachowanie co najmniej niemoralne.

Homusie jak były i są, to będą. Możemy albo zacząć ich akceptować i traktować normalnie, albo spinać poślady za każdym razem, gdy słyszymy słowo gej. Żyjemy w irracjonalnym strachu, że każda osoba będąca homo albo nas "zarazi", albo wpłynie na nasze dzieci albo w ogóle będzie rozsiewała AIDS i jeszcze raka na dokładkę.
Lepiej zajmijmy się klechami, których tak poczciwie słuchamy co niedzielę, a którzy po mszy z godnym ich namaszczeniem zasadzają swoje peniski w ustach 8-latków. Bo chyba to jest większy problem niż fakt, że jakieś dwie laski trzymają się za ręce i chcą spędzić z sobą resztę życia.

Ave homo.

Grzegorz Barański

5.10.2016

Komentarze

Nelchael, 12.10.2016 02:08
Dakann wygrzebał gdzieś scenariusz piątku, przepisał na mediakafcie i ohoho nowy felieton gówniaki xD
szop7, 07.10.2016 19:43
Może jakby mówić o tym do ludzi jakimś przystępniejszym językiem, tak jak pisany jest felieton - bo to się po prostu dobrze czyta, to może by do nich nareszcie dotarło
PioKom, 07.10.2016 07:45
Piątek: the Series
filipplacek, 05.10.2016 22:00
Coś mi się przypomnina ale nie wiem co.

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź