Zakaz kołczingu

 

Jakim trzeba być człowiekiem żeby uwierzyć w takie brednie? W to, że wszystko jest zależne od Ciebie? Wiadomo, że zmiana na lepsze wymaga pracy nad samym sobą. Chcesz mieć mięśnie to napierdalasz ciężary. Ale jak nie masz ręki to mięśni nie będzie. I to jest prawda, którą trzeba mówić ludziom. Kołcze natomiast wciskają tezy, jakoby możesz tą rękę sobie wyhodować na nowo. Wystarczy chcieć.

Idziesz ulicą, chodnikiem. Nagle na oblodzonej drodze koleś traci panowanie nad autem i wpierdala się w Ciebie, miażdżąc Ci nogi. Nie chodzisz. Idziesz na szkolenie motywacyjne. Ktoś Ci mówi, że twojego chodzenie jest zależne tylko i wyłącznie od Ciebie. Chcieć znaczy móc. Czyli w sumie sam sobie połamałeś te nogi. Wystarczyło nie chcieć mieć połamanych nóg. Przecież wszystko zależy od Ciebie. Kurwa no, czy nikt nie widzi pojebanej logiki tych ludzi?

W życiu tak naprawdę niewiele zależy od nas. Nie mamy wpływu na pogodę, na losowość zdarzeń, na przypadki. Można pracować nad samym sobą i wierzyć, że ciężką pracą będzie się kiedyś milionerem, który będzie obracał ciężkim hajsem na giełdzie. Ale jeżeli nie umiesz liczyć, to choćbyś 15 lat uczył się o finansach, gówno z tego będzie. Ale przez te 15 lat będziesz płacił komuś za wmawianie Ci, że jedyne co musisz robić to CISNĄĆ.

W ogóle to magiczne ciśnięcie, co to znaczy do chuja? XD Cisnąć to można sztangę, jak bierzesz na klatę. Mam całe życie cisnąć? Kiedy mam mieć czas żeby z tego życia korzystać? To wmawianie ludziom, że każdą minutę życia musisz poświęcić na coś, na robienie czegoś. Czyli non stop zapierdol. Czemu kołcze nigdy nie mówią: "ciśnij książkę, czytaj jak najwięcej!" Nie. Masz cisnąć iluzoryczne... no właśnie kurwa, CO? xD

Kołczing jest mentalnym ruchem antyszczepionkowców. Robi więcej złego niż dobrego. Ale naiwni zawsze się znajdą. Łatwiej jest słuchać o możliwościach, których się nie ma, niż faktycznie zająć się tym, do czego ma się talent. Bo nawet największy debil coś potrafi. Choćby pisać takie felietony :D

Grzegorz Barański

29.11.2016 15:11

Komentarze

29.11.2016 23:16
są groźni. to Beaty Pawlikowskie samorozwoju. a zresztą, jeden wuj ;)
29.11.2016 20:27
Zgadzam się :)
Hazetar, 29.11.2016 19:12
Nie dość, że ignorancja w chuj i jeszcze trochę to jeszcze promujesz tego atencjusza Kołcza Majka. xDREMEMBERHIDE KOŁCZ THREADS, IGNORE KOŁCZ POSTS, DO NOT REPLY TO KOŁCZJa rozumiem, że ciebie też może wkurwiać zarabianie na wygłaszaniu wykładów motywacyjnych bo poprzednie pokolenia naszych ojców januszów potrzebowało kopa od kogoś i zachłysnęło się miałką charyzmą niektórych właśnie trenerów ale do chuja ciężkiego... Świat trenerski na pewno nie zaczyna się ani nie kończy na jednym przypadku jakiegoś skomercjalizowanego atencjusza co zarobił parę złotych na poprzednim pokoleniu "biznesmenów".Nie żebym bronił tych ludzi, ale zrób przed następnym chociaż MINIMALNY "risercz" na temat tego co piszesz.

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź