Kolejny ban!

 

Wchodzę na fanpage, widzę że mam kilka wiadomości prywatnych. Dobra, spoko, zawsze z przyjemnością czytam co tam piszą do mnie ludki. Odpalam wiadomość z tajemniczego profilu o nazwie Marcin Marcin, który nie posiada zdjęcia profilowego. W środku wiadomość, cytuję z głowy „hej kiedy będę mógł powąchać twoje jelitko cienkie, marzę o tym..” Spoko, zjebów nie brakuje. Ale zaraz dalej leci zdjęcia penisa w ręku. Tak po prostu, ktoś przesłał mi fotkę chuja. Pewnie nie swojego, ale chuj (hehe) wie.

W każdym razie robię to co zawsze - zgłaszam profil, blokuję, przekazuje do administracji FB żeby się zajęła zjebem i tyle. Ale myślę sobie „kurde, może by zrobić z kolesia choćby mini bekę i wrzucić screena na fejsa”. Oczywiście nie jestem debilem i nie wrzucę oryginalnego zdjęcia, więc wrzucam do programu graficznego, robię ultra mocną pikselozę (zapewniam, dałem taką, że ledwo można się nawet domyślać co jest na zdjęciu) i wrzucam. Pojawiają się pierwsze lajki. Mija 20 minut.

I pach, konto zablokowane, treści nie spełniają standardów społeczności. Szkoda. Mnie chuja można wysyłać, ale ocenzurowanego zdjęcia na fanpage już dać nie mogę. Kurestwo, nie pierwszy raz zresztą. Serio, zaczynam się wahać nad usunięciem konta z fejsa, przynajmniej fanpage’a. Niby strata ogromna, kontakt z widzami, promocja materiałów no i generalnie miejsce, które jest takie „moje”. Ale zastanawiam się czy kurwa warto inwestować czas, energię i niejako pasję do gadania z widzami w serwis, który po raz kolejny udowadnia że ma na mnie wyjebane, nie chroni mnie w żaden sposób a jedynie karze mnie przy każdej lepszej okazji za to, że ukazuję dowód nękania mnie pornografią (mówiąc już tak dosłownie).

Póki co zostawiam temat w spokoju, blokada raptem na 3 dni (a nie na 30ści jak poprzednim, i poprzednim i poprzednim razem), ale i tak, niesmak w chuj (hehe x2). Czuję, że przyjdzie dzień kiedy po postu wyjebie konto na amen i w końcu przestanę się przejmować, bo w sumie stresuję się czymś, co nie jest tego warte. Koniec końców to tylko konto na serwisie społecznościowym. Nic więcej. Poczekamy. Moja cierpliwość też ma swoje granice.

Podobne sytuacje zdarzają się ludziom nagminnie i nasiliły się znacząco na przestrzeni tego roku. Doskonały kanał. Jakby nie patrzeć stracił całkiem solidnie już zbudowany fanpage BEZ ŻADNEGO powodu. Po prostu facebook usunął całe konto. Od tak. Żadnych nieodpowiednich treści, jedynie rozmowy o serialach. Ale jak widać zasłużyli sobie.

Takich przykładów jest więcej, ale brak mi chęci na szukanie. Bo i po co? Nagłaśnianie tej sprawy nic nie da. Niestety.

Grzegorz Barański

12.12.2016 10:31

Komentarze

MonikaM, 15.12.2016 19:46
Weź się za coś konstruktywnego.. Audiobooków dla dzieci nikt ci nie zbanuje.

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź