Cynamon, prysznic w klozecie i tajemnicze wyzwania [PONKI SOCIAL]

 

Ryan przygotował nam 5 tajemniczych wyzwań. Co będą musiały zrobić Ponki? Znajdź nas na insta: PONKI: http://instagram.com/ponkersi Dakann: http://instagram.com/grzegorz_dakann_baranski Paula: http://instagram.com/glampaula1 Wiktor: http://instagram.com/mrozikwiktor Vin: http://instagram.com/m.vin Dominika: http://instagram.com/dominikarozbicka Artur "Topowa Dycha" (za kamerą): http://instagram.com/wernest Kanał Ryana, który przygotował dla nas zadania: https://www.youtube.com/user/StrefaKomfortu Ponki - Dakann, Glam Paula, Wiktor, Vin i Dominka - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii. Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i sprawdź Ponki na facebooku: Ponki - Dakann, Glam Paula, Wiktor, Vin i Dominka - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam świeżą dawkę najlepszej internetowej komedii. Chcesz więcej? Subskrybuj nasz kanał i sprawdź Ponki na facebooku:
Ponki
|
2014
|
00:04:38

Komentarze

02.11.2016 15:56
D O B R E C Y N A M O N O W E
31.10.2016 19:31
Dakann, zobacz sobie ile gówna jest w tym miejscu, z którego wypływa woda a już o bakteriach nie mówię a ty sobie milutko buziaczka i języczek miziałeś. Pozdrawiam partnerkę i życzę smacznego lizingu

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

Kontrola Chromecast


zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź