Wojna europejska przeistacza się w wojnę światową - I wojna światowa - TYDZIEŃ 6

 

Podczas gdy siły Niemieckie zbliżały się do Paryża, wojsko Austro-Węgier ponosiło ciężkie straty na froncie wschodnim. Dowodzący natarciem Conrad von Hötzendorf - błędnie oszacowawszy swoje umiejętności wojskowe, jak również możliwości swoich żołnierzy - zmuszony został do wycofania się, pozostawiając w rękach Rosyjskich miasto Lemberg (Lwów). W tym samym czasie, działania wojenne zaczęły rozprzestrzeniać się na cały świat, wraz z rozpoczęciem przez Japonię oblężenia Tsingtao oraz zajęciem Samoa przez Nową Zelandię.

Tylko Historia powstała z połączenia programów „Co za Historia”, „Hardkor History” oraz "Historia Wojny Nieznanej". Jeśli lubisz niecodzienną wiedzę historyczną, chcesz usłyszeć o krwawywch bitwach, poznać brutalną stronę historii, a także usłyszeć o największych dowódcach wojskowych, dobrze trafiłeś.
Tylko Historia
|
2016
|
09:00 Minuty

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź