Początek wojny w powietrzu i pod wodą - I wojna światowa - TYDZIEŃ 9

 

W tym tygodniu armia rosyjska znajduje się w natarciu, ścigając będące w rozsypce siły Austrii. Generał Ivanov chce - korzystając z przewagi liczebnej - zaprzepaścić zwycięstwa odniesione niedawno przez armię Niemiec. Na froncie zachodnim z kolei walczące strony podejmują usilne próby zajścia wroga z flanki, posuwając się w stronę Morza Północnego. Na terenach morskich oraz w powietrzu wywiązują się pierwsze starcia i operacje o znacznym strategicznym znaczeniu z udziałem okrętów podwodnych oraz samolotów.

Tylko Historia powstała z połączenia programów „Co za Historia”, „Hardkor History” oraz "Historia Wojny Nieznanej". Jeśli lubisz niecodzienną wiedzę historyczną, chcesz usłyszeć o krwawywch bitwach, poznać brutalną stronę historii, a także usłyszeć o największych dowódcach wojskowych, dobrze trafiłeś.
Tylko Historia
|
2016
|
09:09 Minuty

canvas_persontag

Komentarze

02.07.2016 02:38
R


Tt
R

Rymy

Tym r


R

Wgraj plik


Prześlij plik z komputera.
Niniejszym potwierdzasz, że posiadasz wszelkie niezbędne prawa do publikowanych przez Ciebie materiałów. W przypadku gdy dojdzie do złamania przez Ciebie praw osób trzecich lub publikowane materiały będą szkodliwe dla dzieci, zastrzegamy sobie prawo ich usunięcia w każdym momencie.

Zrób zdjęcie


Edytuj wideo


Dodaj komentarz


Zgłoś komenatrz


Czy naprawdę chcesz zgłosić ten komentarz jako nieodpowiedni?


cancelaboheader


cancelabotext


SzukajSubskrybuj kanał


Otrzymujesz powiadomienia o publikacji nowych filmów.Czy na pewno chcesz to usunąć?

zaloguj się na urządzeniu mobilnym


Odwiedź