Influencerzy

Nasze kanały to programy rozrywkowe, kulturalne i edukacyjne, które każdego tygodnia docierają do milionów użytkowników.

Nasi influencerzy

MK_ArtistPortraits_PONKI

Ponki

Ponki to jeden z największych kanałów komediowych na polskim Youtubie; co miesiąc generuje on ponad 20 milionów wyświetleń. Głównym autorem i scenarzystą wszystkich odcinków jest Grzegorz “Dakann” Barański. Kanał realizował kampanie content marketingowe dla klientów takich jak ASUS, INTEL, Pepsi, czy McDonald’s.

Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_TD

Topowa Dycha

Topowa Dycha to wiodący kanał edukacyjny w Polsce. Co tydzień Artur Filipowicz dostarcza świeżej dawki faktów. Kanał współpracował do tej pory z klientami takimi jak Ubisoft, ASUS, Netflix, TESCO czy Intel.

Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_hasztagi-2

Hasztagi

Hasztagi to najbardziej zgrana ekipa na Youtubie. Wyzwania, testy i opinie to podstawowe formaty jakie znajdziecie na tym kanale.

Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv

mk_artistportraits_ka-2

Kult America

Kult America to kanał prowadzony przez Amerykanina, Ryana Socasha, który dzięki swojemu oryginalnemu spojrzeniu na naszą kulturę, pozwala ujrzeć polską codzienność z zupełnie innej perspektywy. Gośćmi programu byli m.in.: Naczelny Rabin Polski – Michael Schudrich, Senator Robert Dowhan i ambasador Australii, Paul Wojciechowski.

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

mk_artistportraits_mk-2

Mediakraft TV

Mediakraft TV to oficjalny kanał Mediakraft w Polsce, najbardziej znany z edukacyjnego formatu Eureka. Kanał współpracował z markami takimi jak Philips, ACER i TP-Link.

Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_SoKasia

SoKasia

Piękne i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety, ale jak tego dokonać bez profesjonalnej i niedrogiej pomocy? Kasia pomoże Wam odnaleźć się w gąszczu rad i zaleceń dotyczących pielęgnacji włosów, i doboru fryzury.

Współpraca: marta.wolosik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_tts-2

Topowe Teorie Spiskowe

Topowe Teorie spiskowe to oficjalna lokalizacja programu All Time Conspiracies. Prowadzący, Artur Filipowicz, znany też z kanału Topowa Dycha analizuje najpopularniejsze teorie spiskowe. Kanał współpracował między innymi z klientami takimi jak Militaria.pl, Lenovo czy Onet.

Współpraca: jan.kmiecik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_tylkokino-2

Tylko Kino

Tylko Kino to największy kanał z recenzjami filmowymi na polskim Youtubie. Grzegorz “Dakann” Barański dostarcza recenzji zarówno najnowszych hitów, jak i kina niezależnego. Kanał był oficjalnym partnerem 42. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni i współpracował do tej pory z Filmoteką Narodową, AXN oraz Multikinem.

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

mk_artistportraits_ubu-2

UBU

UBU to kanał skierowany do najmłodszych widzów YouTube’a. Z pomocą małej Poli, przybyły z odległej planety kosmita – UBU poznaje Ziemię oraz jej mieszkańców. Pola uczy go liczyć, pisać, a nawet robić naleśniki!

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_Zajegranie2

Zajegranie

Zajegranie to nasz kanał poświęcony tematyce gier wideo. Na kanale znajdziecie recenzje gier, sprzętu, let’s playe oraz ciekawostki z branży gamingowej.

Współpraca: jan.kmiecik@mediakraft.tv

mk_artistportraits_wacpany-2

Waćpany

Waćpany to kanał o charakterze rozrywkowym subskrybowany przez niemal 150 000 internautów. Jego twórcy – Przemek i Jeremiasz już od długiego czasu związani są z YouTubem, a poczucie humoru to coś, czego na pewno im nie brakuje!

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

Czarny-Humor

Czarny Humor

Na kanale Czarny Humor znajdziecie najbardziej odjechane pranki, wywiady i sondy uliczne. W tą przygodę zabierze was król SWAG-u czyli Vin. Uwaga – będzie śmiesznie!

mk_artistportraits_tylkohistoria-2

Tylko Historia

Tylko Historia to niecodzienne podejście do zagadnień historycznych dotyczących zarówno Polski jak i świata. Kanał powstał z połączenia programów “Tylko Historia” oraz “Hardkor History”.

Współpraca: bartosz.staniszewski@mediakraft.tv

MK_ArtistPortraits_LEJDIS

Lejdis

Tematyka kanału Lejdis skupia się między innymi wokół trendów modowych, makijażu czy pielęgnacji twarzy. Zarówno kreatorkami jak i głównymi odbiorcami treści są kobiety. Kanał współpracował z markami takimi jak Bielenda, Hebe czy Asus.

Współpraca: anna.sroczynska@mediakraft.tv